Kachle Tulikivi: Fínska elegancia z mastenca a keramiky

Kachle Tulikivi: Fínska elegancia z mastenca a keramiky

Hľadáte vhodné saunové kachle, ktoré budú tvoriť dostatok kvalitnej pary, nebudú vysušovať vzduch a ochránia vás pred nechceným popálením? Potom ste na správnej adrese! Mastencové a keramické fínske kachle Tulikivi uspokoja zákazníkov nie len svojím dizajnom, použitým materiálom, ale aj funkčnosťou.

TULIKIVI je tradičná fínska spoločnosť, ktorá sa zaoberá inovatívnou výrobou kachiel. Tajomstvo týchto saunových kachiel spočíva predovšetkým v materiáli, z ktorého sú vyrobené, ale tiež v spracovaní a prekrásnom dizajne, ktorý zaručene okúzli každého návštevníka sauny.

Kachle sú vyrobené zo špeciálneho materiálu

Pri výrobe se používa účinný prírodný kameň - mastenec, ktorý vyniká predovšetkým svojou tepelnou vodivosťou a kapacitou. Je známe, že tento materiál je skutočným unikátom. Okrem kachiel možno tento materiál taktiež použiť pre výrobu dlažieb, masážnych kameňov a dekoratívnych kameňov. Ďalšie modely kachiel Tulikivi v ponuke sú zo špeciálnej, odolnej keramiky.

 

 

 

O mastencové kachle sa nepopálite

Vďaka použitiu špeciálneho materiálu vám kachle zajistia príjemné sálavé teplo. O kachle sa naviac nedá popáliť. Povrchová teplota je bezpečná, teda nemusíte mať strach ani o tých najmenších členov, ktorí s vami saunu navštívia.

Kvalitná para aj rozvod tepla

Mastencové saunové kachle sú tou najlepšou voľbou, pre ktorú sa môžete rozhodnúť. Nielenže vám zaistia kvalitnú paru a mikroklímu, ale tiež rovnomerný rozvod tepla na všetky strany.

 

DO ESHOPU

 

Sauna od CARETTY, kachle od Tulikivi

Máte vlastnú predstavu o svojom wellness projekte, ale nikto sa vám nepokúsil vyjsť v ústrety? V CARETTE splníme všetko, na čo len pomyslíte. Spoločne s naším architektom navrhneme finálnu podobu a vytvoríme vizualizáciu vašich predstáv.

Následne celý projekt zrealizujeme a vybavíme vlastnými produktmi, alebo napríklad kachlami od Tulikivi.

 

HURÁ DO TOHO