NOVINKA ROKA 2023! NANOSAUNA

NOVINKA ROKA 2023! NANOSAUNA

Moderná úsporná sauna určená do exteriéru, ktorá vás určite nadchne nielen svojou efektivitou vykurovania, ale aj dizajnom a kvalitným spracovaním.

Efektívnosť vykurovania potom ešte umocňuje nepremokavá strešná krytina THERMOROOF SYSTEM, ktorá má v spodnej vrstve navyše geotextíliu. Táto krytina zlepšuje termoizolačné vlastnosti celej sauny a funguje ako ďalšia zábrana úniku tepla.

Konštrukcia je tvorená thermowood borovicou, ktorá nepodlieha škodcom, plesniam ani iným prírodným vplyvom. Záruka výrobcom na materiál je až 25 rokov!

Vykurovanie potom zaisťujú kachle s výkonom 3,6kW, ktoré je možné zapojiť do zásuvky na 220V s istením 16A, alebo za príplatok výkonnejšie kachle, ktoré sú však nutné pripojiť na 400V.

Zároveň by sme radi vyzdvihli aj účelnosť antracitového PP-E podstavca, na ktorom je sauna postavená. Tento podstavca má mnohonásobne väčšiu nosnosť ako drevená podstava a ich styčná plocha je až 3x väčšia ako pri práve spomínanej drevenej podstave.

Vnútorné umiestnenie lavice so šírkou 185 cm, hĺbkou 60cm a výškou 65cm. Vďaka tomuto vyššiemu položeniu lavice ste pri saunovaní vystavení vyšším teplotám.

 

Rozmery sauny: 2000 x 1200 x 2100 (Š x H x V)