posledné objednávky víriviek za tohtoročné ceny

posledné objednávky víriviek za tohtoročné ceny

Vážení zákazníci, neustály tlak na ceny komponentov našimi dodávateľmi budeme nútení premietnuť, hoci neradi, do nášho cenníka. V roku 2021 budeme zvyšovať ceny našich výrobkov. Využite preto prosím poslednú možnosť zakúpiť sivírivku, spa, či ochladzovací bazénik ešte za aktuálne cenníkovej ceny aj v prípade, že na inštaláciu budete pripravení  vroku 2021.

Caretta INDIVIDUAL

Pomocou programu CARETTA INDIVIDUAL môžete vytvoriť skutočný skvost, ktorý bude zdobiť vašu domácu wellness zónu. Vírivka z programu Caretta Individual vzniká podobne ako šaty na mieru.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
CLUB 250

CLUB 250

barevné variantydodáníod 12.536 €

Vybavujete luxusný horský hotel alebo mestskú wellness oázu? Priestranná vírivka CLUB 250 sa stane zaručeným stredobodom vašej odpočinkovej zóny.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Infinité DIAMOND

Infinité DIAMOND

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání20.700 €

Zabudnite na verejné kúpele a vírivky, kde sa ľudia striedajú ako na bežiacom páse. Maximálny vnútorný komfort, najúčinnejšie rozloženie masážnych pozícií, nerezové madlá pre bezpečnejší vstup a výstup, 78 hydromasážnych trysiek, Wi-Fi rozhranie, Blue Trans audio systém ... už ste sa stihli zamilovať do diamantovej edície modelu vírivky INFINITÉ? Čaká len na Vás!

viac informácií... ZAVOLAJTE MI