Sudová sauna: Relaxácia vo vašej záhrade

Sudová sauna: Relaxácia vo vašej záhrade

Doprajte si niečo naozaj originálne a ozvláštnite si svoju záhradu alebo terasu unikátnou saunou v tvare obrieho súdka, ktorý len tak niekto nemá. Že vám budú susedia závidieť? Nevadí, pozvite ich k vám na návštevu a užijte si saunovú seansu plnú odpočinku, skvelej nálady, smiechu a dobrého vína.

Táto sauna je, ako jej názov napovedá, sudového tvaru. Oproti klasickým saunám sa líši svojou prepracovanosťou a jedinečným dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad každého z nás, taktiež ale svojím celkovým objemom. Menší priestor sa ľahko vyhreje a tak  jednoducho dosiahnete vyššiu teplotu a šetríte za energiu.

Veľkou výhodou sudových sáun je tiež to, že možno maximálne využiť priestor na sedenie na protiľahlých lavičkách po celej dĺžke sauny, teda sa do štandardnej sudovky zmestí pohodlne 8 osôb.

Inštalácia a realizácia sudových sáun je naviac jednoduchšia a rýchlejšia.

Zvoliť si kachle podľa vašich požadaviek

Súčasťou každej sauny sú aj vlastné saunové kachle, kde si môžete vybrať či chcete v saune využívať vyhrievanie elektrickými kachlami alebo kachlami na drevo.

V prípade, že sa rozhodnete pre elektrické kachle, nebudete ľutovať. Hlavná výhoda týchto kachiel tkvie predovšetkým v jednoduchom používaní. Ľutovať samozrejme nebudete ani v prípade kachiel na drevo. Tieto kachle vám vďaka vôni dreva navodia autentickú finsku atmosféru, ktorá existuje už storočia.

Outdoorová sauna ako záhradný doplnok

Neexistuje nič lepšieho, ako mať na záhrade svoju vlastnú saunu. Nielenže sa vyhnete preplneným saunám vo wellness, ale zároveň získate luxusný a štýlový zahradný prvok, ktorý dovedie vašu záhradu k dokonalosti. A čo viac, saunu môžete navštíviť kedykoľvek, kedy zatúžite po odpočinku a relaxácii.

Zima je na obstaranie sudovej sauny ideálnym obdobím. Jej inštalácia je totiž nenáročná, rýchla, a vy sa tak môžete vyhrievať už o niekoľko málo dní od objednávky!

Zaujali vás sudové sauny? Potom neváhajte, vyplňte kontaktný formulár a my vám obratom zašleme cenník a typy sudových sáun, ktoré si u nás môžete obstarať.