TORRENTE - nový plavecký trenažér od
CARETTA SPA

Torrente využíva prúdenie veľkého objemu vody v nádrži. Prúd je na plavca smerovaný cez široké tzv. RIVER JETS, ktoré na rozdiel od bežných protiprúdov pokrývajú širšiu plochu bazénu a vytvárajú dojem plávania proti prúdu rieky. Spodní RIVER JET tryska sa stará o to, aby bola nadnášaná aj dolná polovica tela plavca a tím približuje plávanie v tomto trenažéri opäť pocitu plávania proti prúdu rieky. Voda prúdiaca zo všetkých troch veľmi výkonných čerpadiel protiprúdu je najskôr vháňaná do distribútora tlaku, ktorý ju rozdeľuje rovnomerne na všetky trysky, samozrejmosťou je u vyšších výbav možnosť zoslabenia intenzity protiprúdu od plávania kondičného, cez vytrvalostné až po silové plávanie.
Všetky technológie CARETTA SPA TORRENTE TRENAŽÉRU (verzia TRAINER SYSTEM) sú ovládané najvyššou radou riadiaceho systému BALBOA s dotykovým displejom.

Samonosné SWIM SPA TORRENTE F + trainer system profi + all year paket s bohatou výbavou a s možnosťou zapustenia do terénu. 

Swim spa torrente PRODUKT 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus.