Potrebujete vypnúť?

Zabudnite na preľudnené wellness centrá a užite si pohodovú relaxáciu v súkromí Vásho domova. Vyčistite si hlavu po náročnom pracovnom dni, či uvoľnite si stuhnuté svlastvo a kĺby po športovom výkone.

Doprajte si skutočný nadštandard - vírivka na mieru z programu Caretta Individual. Pre tie najluxusnejšie zážitky si vyberajte z doplnkovej výbavy možnosť vzdialeného ovládania cez Wi-Fi rozhranie, náladové osvetlenie či jedinečný bez-reproduktorový audio systém Blue Trans.

Zákazkové modely dodáme spravidla do troch týždňov od objednávky.

Caretta INDIVIDUAL

Pomocou programu CARETTA INDIVIDUAL môžete vytvoriť skutočný skvost, ktorý bude zdobiť vašu domácu wellness zónu. Vírivka z programu Caretta Individual vzniká podobne ako šaty na mieru.

CLUB 250

CLUB 250

barevné variantydodáníod 16 546 €

Vybavujete luxusný horský hotel alebo mestskú wellness oázu? Priestranná vírivka CLUB 250 sa stane zaručeným stredobodom vašej odpočinkovej zóny.

Delirio

Delirio

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání11 579 €

Ďalšou, z modelového radu x-position, je vírivka Delirio, ktorá disponuje dostatočným vnútorným priestorom a variabilným usporiadaním masážnych zostáv. Je predurčená pre inštaláciu do takmer každého priestoru. 

COLOSSEO

COLOSSEO

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání11 274 €

Vaše sny sú teraz dosiahnuteľnejšie. Elegancia a dostupnosť, to je naša nová vírivka Colosseo z radu x-position. Zvoľte si ľubovoľnú polohu vášho tela a nenechajte sa obmedzovať členitým vnútorným usporiadaním. 

Infinité DIAMOND

Infinité DIAMOND

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání26 298 €

Zabudnite na verejné kúpele a vírivky, kde sa ľudia striedajú ako na bežiacom páse. Maximálny vnútorný komfort, najúčinnejšie rozloženie masážnych pozícií, nerezové madlá pre bezpečnejší vstup a výstup, 78 hydromasážnych trysiek, Wi-Fi rozhranie, Blue Trans audio systém ... už ste sa stihli zamilovať do diamantovej edície modelu vírivky INFINITÉ? Čaká len na Vás!

Infinité PREMIUM

Infinité PREMIUM

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání24 588 €

Až päťmiestna vírivka INFINITÉ PREMIUM je vlajkovou loďou spoločnosti Caretta SPA. Jedná sa o luxusnú vírivku vhodnú pre inštaláciu na záhradu, terasu alebo do interiéru rodinného domu. Súčasťou verzie PREMIUM je vyšší počet masážnych trysiek, čerpadlo naviac a možnosť bezdrôtového ovládania a kontroly vašej vírivky pomocou technológie Caretta Connect.

Infinité FRESH

Infinité FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání21 297 €

Exkluzívny model vírivky pre všetkých tých, ktorí vyžadujú vždy len to najlepšie. Pozvite svojich priateľov, alebo si užite luxusné chvíle s rodinou kedykoľvek vás prepadne túžba po relaxácii. Turbo systém dopnený o vzduchové trysky je už súčasťou základného modelu FRESH.

Tempesta DIAMOND

Tempesta DIAMOND

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání20 185 €

Edícia DIAMOND sa pýši posilnenou masážou v oblasti rúk, ktorú ocenia predovšetkým gazdinky a domáci kutilovia, ktorí nenechajú svoje ruky odpočínúť. Nevšedný zvukový zážitok vám umožní zabudovaný Blue Trans surroun systémRGB ledkami podsvietený vodopád zas okúzli vaše vizuálne zmysly a samozrejme poskytne príjemnú masáž šije.

Tempesta PREMIUM

Tempesta PREMIUM

bestsellerpočet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání17 288 €

Ako zabezpečiť dokonalý relax po náročnom dni pre klasickú 4 člennú rodinu? No predsa kúpaním vo vašej vlastnej vírivke! Užite si kopu radosti s väčším počtom trysiek, ďalším masážnym čerpadlom, turbo systémom so vzduchovými tryskami a Wi-Fi pripojením.

Tempesta FRESH

Tempesta FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání14 726 €

Zvolajte celú rodinu a užite si spoločné zážitky v priestrannej vírivej vani. TEMPESTA je vylepšená verzia modelu CARETTA FAMILY, dlhodobo najobľúbenejšieho modelu našej ponuky.

Gemino DIAMOND

Gemino DIAMOND

bestsellerpočet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání16 794 €

Nemusí byť sv. Valentín, aby ste zažili dokonalú romantiku vo dvojici. Nalaďte partnera nie len jemnou bublinkovou masážou, ale tiež príjemnou hudbou cez kavlitný audio systém Blue Trans, ktorý rozvlní škrupinu vírivky ako jeden reproduktor. Nie nadarmo je model Gemino DIAMOND medzi užívateľmi tak obľúbený.

Gemino PREMIUM

Gemino PREMIUM

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání14 467 €

Viac hydromasážnych trysiek znamená účinnejšiu masáž celého tela. Gemino PREMIUM je teda jasná voľba. Pridávame naviac technológiu Caretta connect, aby ste mali svoju vírivku vždy pod kontrolou prostredníctvom rozhrania Wi-Fi.

Gemino FRESH

Gemino FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání12 744 €

Hľadáte pohodlnú dvojmiestnu vírivku vhodnú na inštaláciu do záhrady, na terasu alebo do interiéru rodinného domu? Doprajte si relaxáciu v bublinkách vo vírivke Gemino vyznačujúcej sa dokonalou ergonómiou lehátok pre vaše maximálne pohodlie. Vírivka je ako stvorená pre páry.