Potrebujete vypnúť?

Zabudnite na preľudnené wellness centrá a užite si pohodovú relaxáciu v súkromí Vásho domova. Vyčistite si hlavu po náročnom pracovnom dni, či uvoľnite si stuhnuté svlastvo a kĺby po športovom výkone.

Doprajte si skutočný nadštandard - vírivka na mieru z programu Caretta Individual. Pre tie najluxusnejšie zážitky si vyberajte z doplnkovej výbavy možnosť vzdialeného ovládania cez Wi-Fi rozhranie, náladové osvetlenie či jedinečný bez-reproduktorový audio systém Blue Trans.

Zákazkové modely dodáme spravidla do troch týždňov od objednávky.

Caretta INDIVIDUAL

Pomocou programu CARETTA INDIVIDUAL môžete vytvoriť skutočný skvost, ktorý bude zdobiť vašu domácu wellness zónu. Vírivka z programu Caretta Individual vzniká podobne ako šaty na mieru.

CLUB 250

CLUB 250

barevné variantydodáníod 15 042 €

Vybavujete luxusný horský hotel alebo mestskú wellness oázu? Priestranná vírivka CLUB 250 sa stane zaručeným stredobodom vašej odpočinkovej zóny.

Tempesta PREMIUM

Tempesta PREMIUM

bestsellerpočet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání16 465 €

Ako zabezpečiť dokonalý relax po náročnom dni pre klasickú 4 člennú rodinu? No predsa kúpaním vo vašej vlastnej vírivke! Užite si kopu radosti s väčším počtom trysiek, ďalším masážnym čerpadlom, turbo systémom so vzduchovými tryskami a Wi-Fi pripojením.

Delirio

Delirio

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání11 028 €

Ďalšou, z modelového radu x-position, je vírivka Delirio, ktorá disponuje dostatočným vnútorným priestorom a variabilným usporiadaním masážnych zostáv. Je predurčená pre inštaláciu do takmer každého priestoru. 

COLOSSEO

COLOSSEO

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodání10 737 €

Vaše sny sú teraz dosiahnuteľnejšie. Elegancia a dostupnosť, to je naša nová vírivka Colosseo z radu x-position. Zvoľte si ľubovoľnú polohu vášho tela a nenechajte sa obmedzovať členitým vnútorným usporiadaním. 

VYRADENIE Z VÝROBY Infinité DIAMOND

Zabudnite na verejné kúpele a vírivky, kde sa ľudia striedajú ako na bežiacom páse. Maximálny vnútorný komfort, najúčinnejšie rozloženie masážnych pozícií, nerezové madlá pre bezpečnejší vstup a výstup, 78 hydromasážnych trysiek, Wi-Fi rozhranie, Blue Trans audio systém ... už ste sa stihli zamilovať do diamantovej edície modelu vírivky INFINITÉ? Čaká len na Vás!

VYRADENIE Z VÝROBY Infinité PREMIUM

Až päťmiestna vírivka INFINITÉ PREMIUM je vlajkovou loďou spoločnosti Caretta SPA. Jedná sa o luxusnú vírivku vhodnú pre inštaláciu na záhradu, terasu alebo do interiéru rodinného domu. Súčasťou verzie PREMIUM je vyšší počet masážnych trysiek, čerpadlo naviac a možnosť bezdrôtového ovládania a kontroly vašej vírivky pomocou technológie Caretta Connect.

VYRADENIE Z VÝROBY Infinité FRESH

Exkluzívny model vírivky pre všetkých tých, ktorí vyžadujú vždy len to najlepšie. Pozvite svojich priateľov, alebo si užite luxusné chvíle s rodinou kedykoľvek vás prepadne túžba po relaxácii. Turbo systém dopnený o vzduchové trysky je už súčasťou základného modelu FRESH.

VYRADENIE Z VÝROBY Tempesta DIAMOND

Edícia DIAMOND sa pýši posilnenou masážou v oblasti rúk, ktorú ocenia predovšetkým gazdinky a domáci kutilovia, ktorí nenechajú svoje ruky odpočínúť. Nevšedný zvukový zážitok vám umožní zabudovaný Blue Trans surroun systémRGB ledkami podsvietený vodopád zas okúzli vaše vizuálne zmysly a samozrejme poskytne príjemnú masáž šije.

VYRADENIE Z VÝROBY Tempesta FRESH

Zvolajte celú rodinu a užite si spoločné zážitky v priestrannej vírivej vani. TEMPESTA je vylepšená verzia modelu CARETTA FAMILY, dlhodobo najobľúbenejšieho modelu našej ponuky.

VYRADENIE Z VÝROBY Gemino DIAMOND

Nemusí byť sv. Valentín, aby ste zažili dokonalú romantiku vo dvojici. Nalaďte partnera nie len jemnou bublinkovou masážou, ale tiež príjemnou hudbou cez kavlitný audio systém Blue Trans, ktorý rozvlní škrupinu vírivky ako jeden reproduktor. Nie nadarmo je model Gemino DIAMOND medzi užívateľmi tak obľúbený.

VYRADENIE Z VÝROBY Gemino PREMIUM

Viac hydromasážnych trysiek znamená účinnejšiu masáž celého tela. Gemino PREMIUM je teda jasná voľba. Pridávame naviac technológiu Caretta connect, aby ste mali svoju vírivku vždy pod kontrolou prostredníctvom rozhrania Wi-Fi.

VYRADENIE Z VÝROBY Gemino FRESH

Hľadáte pohodlnú dvojmiestnu vírivku vhodnú na inštaláciu do záhrady, na terasu alebo do interiéru rodinného domu? Doprajte si relaxáciu v bublinkách vo vírivke Gemino vyznačujúcej sa dokonalou ergonómiou lehátok pre vaše maximálne pohodlie. Vírivka je ako stvorená pre páry.