K SPRÁVNEMU SAUNOVANIU PATRÍ PORIADNE OCHLADENIE - Shokki

K SPRÁVNEMU SAUNOVANIU PATRÍ PORIADNE OCHLADENIE - Shokki

Ak zvažujete obstaranie fínskej sauny alebo ak už saunu máte a máte možnosť nájsť vo svojej blízkosti priestor s pôdorysom cca 190 x 120 cm, máte jedinečnú možnosť zaobstarať si náš prémiový ochladzovací bazénik z kompozitu Shokki, ktorý je vďaka objemu 930 l vo vnútri veľmi komfortný a priestranný. Tieto bazéniky vyrábame v 8ich krásnych granitových farbách. Dizajn Shokki zahŕňa bezpečnostné schodíky s protišmykovou úpraou a prepadový žliabok odvádzajúci prípadné nečistoty preč z hladiny. Shokki si môžete kúpiť v niekoľkých verziách napr.len ako škrupinu, alebo škrupinu s rámom, armatúrami prípadne najvyšší rad FLE, ktorá je vybavená LED osvetlením, kompletnou automatikou pre napúšťanie, dopúšťanie studenej vody a vypúšťanie vrátane stráženia optimálnej hladiny (vrátane preskleného dotykového ovládania). Shokki si môžete zapustiť do zeme či len postaviť do priestoru a obmurovať. Dodacie lehoty sú 1 - 14 dní, podľa možností výroby a skladových zásob. Shokki - to je to jediné poriadne ochladenie k saune - VÁŠ CARETTA SPA TÍM.

Fínske sauny

Drevená klasika medzi saunami. Malá kabína sa vďaka teplote 80 až 110 °C a vlhkosti takmer hermeticky uzavrie a pohltí všetky bolesti vášho tela i mysle.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Infrasauny

Moderným variantom klasických sáun sú tieto miestnosti, vybavené infražiaričmi alebo špeciálnymi fóliami, ktoré zahrievajú namiesto celého priestoru len vaše telo.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Biosauny

Relaxujte bez obáv z vysokých teplôt alebo dýchavičnosti v klasickej parnej saune. Objavte zlatú strednú cestu s inovatívnou bio saunou na mieru.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI