K SPRÁVNEMU SAUNOVANIU PATRÍ PORIADNE OCHLADENIE - Shokki

K SPRÁVNEMU SAUNOVANIU PATRÍ PORIADNE OCHLADENIE - Shokki

Ak zvažujete obstaranie fínskej sauny alebo ak už saunu máte a máte možnosť nájsť vo svojej blízkosti priestor s pôdorysom cca 190 x 120 cm, máte jedinečnú možnosť zaobstarať si náš prémiový ochladzovací bazénik z kompozitu Shokki, ktorý je vďaka objemu 930 l vo vnútri veľmi komfortný a priestranný. Tieto bazéniky vyrábame v 8ich krásnych granitových farbách. Dizajn Shokki zahŕňa bezpečnostné schodíky s protišmykovou úpraou a prepadový žliabok odvádzajúci prípadné nečistoty preč z hladiny. Shokki si môžete kúpiť v niekoľkých verziách napr.len ako škrupinu, alebo škrupinu s rámom, armatúrami prípadne najvyšší rad FLE, ktorá je vybavená LED osvetlením, kompletnou automatikou pre napúšťanie, dopúšťanie studenej vody a vypúšťanie vrátane stráženia optimálnej hladiny (vrátane preskleného dotykového ovládania). Shokki si môžete zapustiť do zeme či len postaviť do priestoru a obmurovať. Dodacie lehoty sú 1 - 14 dní, podľa možností výroby a skladových zásob. Shokki - to je to jediné poriadne ochladenie k saune - VÁŠ CARETTA SPA TÍM.

NANOSAUNA

Moderná úsporná sauna určená do exteriéru, ktorá vás určite nadchne nielen svojou efektivitou vykurovania, ale aj dizajnom a kvalitnými materiálmi aj spracovaním.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Fínske sauny

Drevená klasika medzi saunami. Malá kabína sa vďaka teplote 80 až 110 °C a vlhkosti takmer hermeticky uzavrie a pohltí všetky bolesti vášho tela i mysle.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Infrasauny

Moderným variantom klasických sáun sú tieto miestnosti, vybavené infražiaričmi alebo špeciálnymi fóliami, ktoré zahrievajú namiesto celého priestoru len vaše telo.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI