NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1 NANOSAUNA - thumb 1

NANOSAUNA

Moderná úsporná sauna určená do exteriéru, ktorá vás určite nadchne nielen svojou efektivitou vykurovania (až o 60% vyššiu efektívnosť), ale aj dizajnom a kvalitným spracovaním.

Efektívnosť vykurovania potom ešte umocňuje nepremokavá strešná krytina THERMOROOF SYSTEM, ktorá má v spodnej vrstve navyše geotextíliu. Táto krytina zlepšuje termoizolačné vlastnosti celej sauny a funguje ako ďalšia zábrana úniku tepla.

Konštrukcia je tvorená thermowood borovicou, ktorá nepodlieha škodcom, plesniam ani iným prírodným vplyvom. 

Vykurovanie potom zaisťujú kachle s výkonom 3,6kW, ktoré je možné zapojiť do zásuvky na 220V s istením 16A, alebo za príplatok výkonnejšie kachle, ktoré sú však nutné pripojiť na 400V.

Zároveň by sme radi vyzdvihli aj účelnosť antracitového PP-E podstavca, na ktorom je sauna postavená. Tento podstavca má mnohonásobne väčšiu nosnosť ako drevená podstava a ich styčná plocha je až 3x väčšia ako pri práve spomínanej drevenej podstave.

Vnútorné umiestnenie lavice so šírkou 185 cm, hĺbkou 60cm a výškou 65cm. Vďaka tomuto vyššiemu položeniu lavice ste pri saunovaní vystavení vyšším teplotám.

 

Rozmery sauny: 2000 x 1200 x 2100 (Š x H x V)