Spojte príjemné s užitočným

Blahodárne účinky sauny sú známe už po celé stáročia. Pocitu príjemného brnenie po niekoľkých minútových vyhrievanie, nasledovaných prudkým schladením, sa vyrovná máločo. Pravidelné saunovanie preukázateľne posilňuje imunitu, uvoľňuje natiahnuté svaly a oživuje unavenú myseľ.

Necháme len na vás, aký typ sauny a prevedenie si vyberiete. My sa postaráme o finálny projekt a prvotriedne ručné spracovanie.

Pri výrobe používame kvalitný materiál, prevažne THERMOWOOD, čo je drevo so zvýšenou odolnosťou, ktorá je dosiahnutá pozmenením jeho bunkovej štruktúry vďaka úprave vodnou parou pri teplote 160 - 215 ºC bez prístupu kyslíka.

Vyberte si z našej ponuky štruktúru dreva podľa svojich predstáv. Nahliadnite do vzorkovníka pod jednotlivými typmi sáun. Zaujala vás svetlá Abachi, kanadský červený céder, kartáčovaný smrek, čokoládová jelša alebo jemná sibírska borovica?

Drevená klasika medzi saunami. Malá kabína sa vďaka teplote 80 až 110 °C a vlhkosti takmer hermeticky uzavrie a pohltí všetky bolesti vášho tela i mysle.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI

Moderným variantom klasických sáun sú tieto miestnosti, vybavené infražiaričmi alebo špeciálnymi fóliami, ktoré zahrievajú namiesto celého priestoru len vaše telo.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI

Relaxujte bez obáv z vysokých teplôt alebo dýchavičnosti v klasickej parnej saune. Objavte zlatú strednú cestu s inovatívnou bio saunou na mieru.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI

Doprajte si niečo naozaj originálne. Ozvláštnite svoju záhradu alebo terasu unikátnou saunou v tvare obrieho súdka.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI

Navoľte si vybavenie vašej sauny presne podľa svojich želaní a potrieb. Doprajte si úplne jedinečný zážitok v privátnom wellness centre.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI

Preneste sa k brehom oceánu. Morský vzduch je až niekoľko stokrát bohatší na blahodárne pôsobiace ióny, ktoré umožňujú lepšie okysličovanie krvi.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI