NOVÁ EXPOZÍCIA PRED SAUNA & GARDEN SPA PARKOM SAUNA-IN

NOVÁ EXPOZÍCIA PRED SAUNA & GARDEN SPA PARKOM SAUNA-IN

Predstavujeme vám našu najnovšiu Nanosaunu pre každú záhradu, ktorá upúta príjemným moderným designom a poskytne maximum pre relaxáciu a vaše zdravie.

Nanosauna je navrhnutá pre dve osoby a má kompaktné rozmery, čo znamená, že sa zmestí na každú terasu. Navyše, vďaka nízkej spotrebe energie, budete mať pokoj v duši, že nezaťažíte svoje peňaženky.

Sauna poskytuje vďaka presklenej stene možnosť výhľadu na okolitú krajinu alebo záhradu, takže sa budete môcť uvoľniť a vychutnať si krásne okolie pri vašej relaxácii.

A to najlepšie – nemusíte mať zložitú stavebnú prípravu! Naša sauna sa ľahko inštaluje a je pripravená na použitie počas chvíle. V podstate ju privezieme a pokiaľ je umožnený prístup, môžete sa už za 2 hodiny saunovať.

Chceme, aby vaša sauna bola chránená pred nepriaznivým počasím, a preto sme vybavili našu saunu špeciálnym povrchom strechy z materiálu používaného na strechy áut kabrioletov. Vďaka tomu bude vaša sauna chránená po celý rok a vydrží vám dlhú dobu.

A keď hovoríme "ihneď", myslíme to vážne - naše sauny sú u nás skladom a sú pripravené na okamžité dodanie. Tak neváhajte a kúpte si teraz svoju vlastnú terasovú saunu a užite si najlepšiu relaxáciu vo vašom vlastnom dome! Zavádzacia cena je CZK 149.000, - vrátane DPH - vybrať si môžete z dvoch farebných kombinácií.
Príďte si vyskúšať Nanosauny, ktoré sú aktuálne vystavené pred novým luxusným saunovacím centrom https://sauna-in.cz - v Starej Vsi nad Ondrejnicou.

NANOSAUNA

Moderná úsporná sauna určená do exteriéru, ktorá vás určite nadchne nielen svojou efektivitou vykurovania, ale aj dizajnom a kvalitnými materiálmi aj spracovaním.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Fínske sauny

Drevená klasika medzi saunami. Malá kabína sa vďaka teplote 80 až 110 °C a vlhkosti takmer hermeticky uzavrie a pohltí všetky bolesti vášho tela i mysle.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI
Infrasauny

Moderným variantom klasických sáun sú tieto miestnosti, vybavené infražiaričmi alebo špeciálnymi fóliami, ktoré zahrievajú namiesto celého priestoru len vaše telo.

viac informácií... ZAVOLAJTE MI